Prehled dila

Tato stránka obsahuje informace o singlech a kompilacích vydaných v letech 1991-1992. Informace  a starších a novějších singlech a kompilacích popř. albech najdete na stránkách č.1 (1996-1997), č.2 (1994-1995) a č.4 (1984-1991).


End Titles From Bladerunner (1992)

CD singl
Vzácné španělské vydání obsahující 4 skladby z kompilace "Best Of Vangelis" - viz níže.

Best Of Vangelis (2 CD) (1992)

Kompilace
Španělská kompilace s obalem "Themes", která obsahuje 2 CD.


CD#1

Endtitles from "Bladerunner" - Main Theme from "Missing" - Opening Titles from "Munity On The Bounty" - L'Enfant - Hymn - Eric's Theme - Chung Kuo - Closing Titles from "Munity On The Bounty"

CD#2

Chariots Of Fire - The Tao Of Love - Love Theme from "Bladerunner" - Theme from "Antarctica" - La Petitte Fille de La Mer - Memories Of Green - Mouettes - Five Circles


In London

In London (1992)

CD singl
Skladba "In London" byla nahrána v roce 1981 ve Vangelisově Nemo Studiu v Londýně ve spolupráci s Michelem Huygenem. Byla nahrána pro španělskou televizní show věnovanou elektronické hudbě.

Twenty Eighth Parallel (1992)

CD singl
Singl obsahující skladby z alba "1492, Conquest of Paradise".

Conquest Of Paradise

Conquest Of Paradise (1992)

CD singl
Tento singl obsahuje skladbu závěrečných titulků a skladbu "Moxica and the Horse" z filmu "1492"  a dvě dosud nikde nevydané skladby "Line Open" a "Landscape" - obě se ve filmu nevyskytují. Tento singl měl obrovský komerční úspěch v Evropě poté co ho německý boxerský šampión Henry Maske použil jako svoji vítěznou skladbu.

Wisdom Chain

Wisdom Chain (1991)

CD singl
Singl vydaný z alba vzniklého spoluprací Jona Andersona a Vangelise "Page Of Life". Obsahuje novou verzi skladby "Page Of Life" a dosud nikde nevydanou skladbu "Sing With Your Eyes".

The Spiral

The Spiral (1991)

CD singl
Tento singl byl vydán spolu s kompilací "Greatest Hits" (1CD) v Nizozemí v souvislosti s koncertem "Eureka" v Rotterdamu. Obsahuje skladby "Spiral", "Themes From Cosmos - Heaven And Hell 3rd Movement".

Úvod | Životní dráha | Nevydaná díla | Odkazy na Internetu | Návštěvní kniha


Zpět na úvodní stránku