Prehled dila

Tyto stránky obsahují přehled a charakteristiku všech dosud vydaných Vangelisových singlů a kompilací. Podobně jako u alb jsou singly a kompilace seřazeny dle data vydání. Tato stránka obsahuje informace o singlech a komplacích vydaných od roku 1996 do součastnosti. Informace o starších singlech a kompilacích najdete na stránkách č.2 (1994-1995), č.3 (1991-1992) a č.4 (1984-1991).


March With Me

March With Me

March With Me (1997)

CD-singl
Tento singl obsahuje dvě Vangelisovy skladby, které vznikly ve spolupráci s operní pěvkyní Montserrat Caballe a jednu skladbu, která vznikla spoluprací Caballe s Gino Vanellim. Hudba byla součástí zahajovacího ceremoniálu světového šampionátu v atletice v Athénách v roce 1997.  

March With Me - Like A Dream - A Rose In December

Song Of The Seas

Song Of The Seas (1996)

CD-singl
Tento singl z alba Oceanic byl vydán ve velmi málo zemích a je proto velice vzácný.


Song Of The Seas (edit) - Song Of The Seas (full length) - Aquatic Dance

A Separate Affair

A Separate Affair (1996)

CD-singl
Je těžké rozlišit zda se jedná o singl nebo album. Obsahuje tři verze skladby "In London", která byla vydána v roce 1996 4 roky po vydání originálního singlu a více 14 let po tom co byla nahrána.

In London (the psychotronic mix) - In London (the after hours mix) - In London (the radio mix)

Ask The Mountains

Ask The Mountains (1996)

CD-singl
Tento singl obsahuje skladbu "Ask The Mountains" a předtím nikde nevydanou skladbu "Slow Piece", které obě vznikly ve spolupráci se Stinou Nordenstamovou.


Portraits

Portraits (1996)

Kompilace
Tato kompilace obsahuje nejznámější Vangelisovy skladby a dále skladby, které vznikly ve spolupráci s Jonem Andersonem.

To The Unknown Man - Italian Song - Pulsar - La Petite Fille de la Mer - Alpha - I Hear You Now - I'll Find My Way Home - State Of Independence - Himalaya - Conquest Of Paradise - Hymn - Antarctica - Sauvage et Beau - Chariots Of Fire - So Long Ago So Clear

Sauvage Et Beau

Sauvage Et Beau (1996)

CD-singl
Tento singl byl vydán pro uvedení kompilace Portraits. Obsahuje 4 skladby z kompilace Portraits - "Sauvage Et Beau", kratší verzi skladby "Himalaya" a dále skladby "La Petite Fille De La Mer" a "I'll Find My Way Home".

Gift

Gift ... (1996)

Kompilace
Tato kompilace byla vydána ve Velké Británii a obsahuje skladby ze všech Vangelisových alb vydaných BMG. Skladby jsou výběrem z alb Albedo 0.39, Heaven and Hell, Page Of Life a Direct.

Theme From The TV Series Cosmos - Pulsar - Page Of Life - Alpha - Sword Of Orion - The Motion Of The Stars - A Way - So Long Ago So Clear - Heaven And Hell (part two) - 12 O'Clock - The Will Of The Wind - Glorianna (Hymne A La Femme) - Metallic Rain - Shine For Me - Intergalactic Radio Station

Úvod | Životní dráha | Nevydaná díla | Odkazy na Internetu | Návštěvní kniha


Zpět na úvodní stránku